ubytovanie

Švajčiarsky dom patrí k najstarším budovám vo Vysokých Tatrách a jeho história siaha do roku 1856. Nachádza sa v Starom Smokovci na úpätí Slavkovského štítu a hosťom ponúka nádherný výhľad na tatranské štíty. Atraktívna poloha Švajčiarskeho domu je ideálna pre aktívny pobyt v najmenších veľhorách na svete. V jeho blízkosti sa nachádza nielen stanica pozemnej lanovky, ale aj cesta vedúca na Hrebienok, odkiaľ môžete vyraziť na prechádzku, celodennú túru alebo za lezením. 
V súčasnosti sa v Švajčiarskom dome nachádza múzeum nosičstva, kaviareň, detský kútik a dva apartmány s vlastnými kuchynkami. Jeden je vybavený samostatnou kúpeľňou so sprchou. Kúpeľňa pre druhý apartmán je síce umiestnená na chodbe, no v jeho bezprostrednej blízkosti. Táto kúpeľňa je v prípade ubytovania viacerých hostí zdieľaná s inými izbami.
Ak hľadáte cenovo primerané ubytovanie v príjemných, čistých a jednoducho zariadených  izbách, ste u nás správne. Ubytovanie ponúkame v 2-, 3- a 5-posteľovej izbe s prístupom na pavlač. Celkovo máme k dispozícii 10 postelí a 2 prístelky. Objednať si môžete buď celý apartmán, alebo len izbu s určitým počtom lôžok. V celom objekte je voľný prístup na WIFI. Pre ubytovaných hostí sú k dispozícii 2 parkovacie miesta pred budovou.
V prípade záujmu o ubytovanie nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle: +421 903 319 591. 
Števo Bačkor :)

Tešíme sa na Vašu návštevu.